Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Posuvné systémy

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře do pouzdra jsou ideálním řešením pro libovolnou místnost: garsonka, obývací pokoj, ložnice, koupelna nebo kancelář. Posuvné dveře snadno zmizí do pouzdra kdy budete chtít. Zajistí perfektní zvukovou a tepelnou izolaci. Vybavené dokoupeným tichým dojezdem dveře samostatně při zavírání přibrzdí a zavřou se měkce a potichu.

Posuvné dveře po stěně

To řešení umožňuje snadnou a jednoduchou montáž vodicích lišt a dveřních křídel bez zásahu do stávajících zdí. Dveřní křídlo se pohybuje podél stěny na vodicí liště namontované nad dveřním otvorem nebo v nadpraží.

Sada obsahuje: hliníková lišta délky 200 cm (SN 200/100 kg), pojezdové vozíky, montážní prvky a krycí lišta (garnýž). Možnost výroby jednoduchého posuvného nástěnného systému s garnýží o délce 150 cm. 

Posuvný systém (hliníková kolejnice + krycí lišta, délka 200 nebo 150 cm, pro křídla „100“ doporučuje se systém o délce 220 cm)