Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Venkovní hliníkové rolety

 

Venkovní rolety dokonale zastíní Váš interiér. Současně, díky průduchům mezi jednotlivými lamelami, nepřicházíte o možnost pouštět denní světlo do místnosti či větrat. Pokud chcete místnost dokonale zatemnit, jednoduše lamely dovřete. Rolety chrání okna před nepříznivým počasím a UV zářením. Slouží dobře i jako nesnadná překážka pro zloděje. Snižují hlučnost z okolí, což oceníte zejména tehdy, pokud bydlíte u rušné silnice. Při použití venkovních rolet Vás nic nebude rušit a zajistí celé Vaší rodině dokonale klidný spánek v tichu a úplné tmě.

Podomítková montáž

Lamely se rolují do skryté podomítkové schránky. Po vytažení okenní rolety jsou viditelné pouze vodící lišty, které se připevňují na rám okna, nebo do ostění, a revizní klapka. V případě že chcete použít tento typ instalace rolet, musíte s nimi počítat již ve fázi projektu. Rolety jsou dodávány s elektro pohonem ovládaným dálkovým ovladačem nebo vypínačem s možností přidání řídící jednotky s ovládáním pomocí mobilní aplikace. 

 

 

 

 

Předokenní montáž

U tohoto typu je schránka pro navíjení lamel viditelná zvenčí budovy. Montáž rolety lze provést i dodatečně do jakéhokoliv pravoúhlého otvoru. Barvu boxu a vodících lišt si můžete zvolit podle Vašeho přání. Rolety jsou dodávány manuální nebo s elektro pohonem ovládaným dálkovým ovladačem nebo vypínačem s možností přidání řídící jednotky s ovládáním pomocí mobilní aplikace. pu je schránka pro navíjení lamel viditelná zvenčí budovy. Montáž rolety lze provést i dodatečně do jakéhokoliv pravoúhlého otvoru. Barvu boxu a vodících lišt si můžete zvolit podle Vašeho přání. Rolety jsou dodávány manuální nebo s elektro pohonem ovládaným dálkovým ovladačem nebo vypínačem s možností přidání řídící jednotky s ovládáním pomocí mobilní aplikace.