Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Vnitřní roletky

Látkové roletky TRIOLA a TRIOLA 2

Systém TRIOLA je nejmenším systémem volně visících rolet dostupných na trhu. Rolety TRIOLA a TRIOLA 2 lze montovat přímo na okno, zeď či strop. Držáky rolety TRIOLA 2 jsou velikostně mezi roletou ve verzi TRIOLA a standardní volně visící roletou PRESTO. Věšáky této roletky jsou velmi podobné systému Triola, ale pouze vzhledem, nikoli velikostí úchytů. Lze také objednat systém s bočním silonovým vedením (fixace) umístěným po délce celého materiálu, dovolující mít materiál neustále v blízkosti okenního skla. Každý systém má možnost úchytů bez šroubování.

Látkové rolety PRESTO

Základní systém volně visících látkových rolet, určených pro montáž  na stěnu nebo do stropu. Složeny jsou z ovládacího  a navíjecího mechanismu ze stínicí tkaniny.

 

 

Látkové rolety LARGO

Základní systém volně visících látkových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Používá se pro zastínění velkých prostor, systém LARGO dokonce až 16 m s možností elektrického ovládání.

Látkové rolety SUITA

Navíjecí systém je uložen  v krycí kazetce, která pohle- dově splývá s oknem a vypadá,  jako by byla jeho součástí.  Dokonalého zatemnění  se dosahuje pomocí bočních  vodicích lišt, které se lepí  na okenní rám, a také pomocí
speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Suita je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Látkové rolety LUISA

Systém volně visící rolety doplněné o kazetu s možností dokoupení vodících lišt. Montáž na stěnu nebo do stropu. U této rolety existuje možnost elektrického ovládání. Dokonalého zatemněníse dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek.

 

 

 

 

Látkové rolety PASSIONATA

Plochá kazetka je šroubovaná do zasklívací lišty okna,  šroubování je takřka neviditelné, taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí oboustranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

 

Látkové rolety KLASIK

Pružinová roleta KLASIK představuje nestárnoucí klasiku stínicí techniky. Moderní pružinový mechanismus umožňuje plynulé ovládání pohybu rolety. Rolety vyrábíme z kvalitních a funkčních materiálů. V nabídce naleznete desítky barevných odstínů, moderních vzorů a textur, včetně látek plně zatemňujících. Kombinací vhodného vzoru, odstínu či textury dotvoříte Váš interiér v jedinečný a osobitý funkční celek. Hledáte pro Váš interiér skutečně originální design? Rolety můžeme potisknout i Vaším vlastním tiskovým motivem, fotografií nebo firemním logem.

Látkové rolety TRIOLA DEN/NOC

Novátorské uvažování v textilních roletách. Roleta v provedení s dvojitým materiálem v horizontálních pásech s různou absorpcí světla. Dokonalé spojení žaluzie horizontální s TRIOLA 2 DEN/NOC. Je sestavena z úchytů systému TRIOLY 2 napevno uchycené do montážního profilu PVC. Jeden konec látky je stále nalepený na hřídeli o průměru 17 mm, zpevněný věšáky, druhý konec látky je zavěšený v blízkosti pomocného pásku brzdy nosného profilu PVC.

Látkové rolety PRESTO DEN/NOC

Novátorské uvažování v textilních roletách. Roleta v provedení s dvojitým materiálem v horizontálních pásech s různou absorpcí světla. Dokonalé spojení žaluzie horizontální s atraktivitou textilní roletky. Roleta PRESTO DEN/NOC je sestavena z úchytů systému PRESTO napevno uchycené do montážního AL profilu. Jeden konec látky je stále nalepený na hřídeli o průměru 25/32 mm, zpevněný věšáky, druhý konec látky je zavěšený v blízkosti pomocného pásku brzdy nosného AL profilu.

Látkové rolety DEN/NOC - v kazetce ELIZA

Roleta DEN/NOC v kazetce je velmi luxusní výrobek v nabídce textilních rolet. Roleta s podvojným vedením látky s horizontálními pásy s různou absorpcí světla. Jedna látka přemění, zakrývá nebo odkrývá padající paprsky. Na stěnu je DEN-NOC připevněná pomocí elegantního montážního profilu. Toč rolety je hliníková. Jedna strana látky je navinuta na toči, druhá je napevno fixována k zadní části výrobku.

Místo klasického pevného spodního profilu má DEN-NOC speciální otočnou zátěžovou lištu, která umožňuje volný pohyb 
látky na principu kladky. Ovládání je jednoduše řetízkem, nebo v komfortním provedení elektromotorem. Z designového hlediska nabízí DEN-NOC zcela nový a originální vzhled, který je vhodný do klasického i moderního interiéru. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.

Látkové rolety DEN/NOC - PASSIONATA

Plochá kazetka je šroubovaná do zasklívací lišty okna, šroubování je takřka neviditelné, taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí obou-stranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Dokonalé spojení žaluzie horizontální s atraktivitou textilní roletky. Roleta PASIONATA DEN/NOC je sestavena z kazety systému PASIONATA. Jeden konec látky je stále nalepený na hřídeli o průměru 15 mm, zpevněný věšáky, druhý konec látky je zavěšený v kazetě roletky.

Látkové rolety DEN/NOC SUITA

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohle-dově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalého zate-mnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a látky s horizontálními pásy s různou absorpcí světla.

Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Suita DEN/NOC je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Římské rolety

Římské rolety jsou elegantním a moderním řešením stínících systémů. Různorodost textilií v nabídce zaručí, že si najdete vhodný vzor pro váš osobitý interiér. Římské rolety lze jednoduše popsat jako vodorovně se řasící systémy z libovolných látkových materiálů. Ovládají se řetízkem nebo šňůrkou. Římské rolety mohou být ze silnějších látek, kdy řasení je mnohem bohatší a dekorativnější, nebo naopak látek průhledných. Římské rolety dokáží zastínit okno, ale spíše se používají v povytažené poloze a zkrátka zdobí. Římské rolety mají systém hliníkové kolejničky (bílé) + 2 úchyty, které se montují do stěny, kolejnice se jednoduše do úchytů zacvakne. Mechanizmus je možno namontovat do stropu nebo stěny. Tkanina rolety je na mechanizmu připevněná pomocí suchého zipu a řasících pásek, které umožňují jednoduchou manipulaci (složení před praním a opětovné nasazení).

V materiálu jsou všité vodorovné tunely s vkládacími plastovými tyčinkami. Roleta se vytahuje nahoru/spouští dolů pomocí šňůrky a zastaví se v požadované výšce automaticky. Vytáhnutá roleta má v kuse naskládané rovnoměrné záhyby. Blokovací machanizmus umožňuje jednoduše regulovat libovolné rozvinutí rolety, standardní je šňůrka vedená po pravé straně rolety. Roleta je ukončena rovným spodním okrajem. Látky z kolekce pro římské rolety lze použít i na japonské posuvné stěny a závěsy.

Střešní rolety VIVO a MULTISTOP

Roleta používaná do všech střešních oken typu Velux, Fakro, Okpol, Langer nebo Roto, ale taktéž do atypických oken. Roleta
s pružinovým ovládáním s možností libovolné fixace v jakékoli poloze díky speci-

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny-panel track jsou další výrobek z naší nabídeky, který si v poslední době získává velkou popularitu. Japoské posuvné stěny plní velice dobře funkci zastínění interiéru. Při použití moderní látky nebo roletoviny, se japonské posuvné stěny stávají vhodným doplňkem, který se začlení do jakéhokoliv interiéru a dotváří celkový design. Další funkce japonských posuvných stěn je předělení prostor především velkoplošných. Lze na ně umístit také firemní reklamu. japonské posuvné stěny se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínicího materiálu. Liště je velice plochá, proto je vhodné japonské stěny montovat všude tam, kde je málo místa. Díky speciálním kolečkům je pohyb panelů v liště velice snadný a tichý. japonské posuvné stěny lze montovat na strop i stěnu. 

Plissé VERTEX

Plissé umožňuje kromě základní funkce stínicí i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení. Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů způsobů ovládání - to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku. 

Plissé pro střešní okna

Plissé pro střešní okna - NOVINKA. V naší nabídce máme systém plissé pro střešní okna. Díky použítí vodítek je místnost po zasunutí plissé skoro zcela zatemněna. Tato plissé jsou rovněž ideálním zastiňovacím řešením pro zimní zahrady a velké plochy nakloněné k podloží dokonce i pod úhlem 0 stupňů!

hlavní přednosti: Tři barvy příslušenství bílá, anoda (stříbrná), borovice. Plynulé nastavení úrovně zatemnění místnosti. Více než 150 druhů látek. Možnost použití ve všech typech střešních oken, všech výrobců. Možnost objednávky prodlužovacího úchytu (pro okna umístěna vysoko).

Plissé

Plissé umožňuje kromě základní funkce stínicí i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení. Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů (zkoseným, kulatým, obloukovým oknům), způsobů ovládání a to spolu s unikátní kolekcí textilii umocňuje atraktivitu tohoto výrobku, jehož obliba v poslední době stoupá.

Nabízíme několik druhů plissé od transparentních přes zatemňovací po komorové blackoutové, která jak sám název napovídá umožňuje úplné zatemnění interiéru. Plissé je vhodné, jak pro vertikální, tak pro horizontální systémy zastínění. Zajímavou novinkou je tzv. provedení den a noc. Které kombinuje dva různé typy látek s různou intenzitou prostupnosti světla. Další novinkou je dvojitě plisovaná roleta, která reguluje prostup slunečního světla a současně pomáhá šetřit energii. Díky izolačním hliníkovým vrstvám na vnitřní straně dvojitého plisé zabraňuje v zimě úniku tepla z interiéru a také prostupu chladu do místnosti. Úniky tepla z interiéru lze tak v zimě snížit až o 34 %. Plissé lze ovládat ručně (šňůrnou, úchytem, klikou) nebo elektromotorem.