Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Průmyslová

PRŮMYSLOVÁ SEKČNÍ VRATA WIŚNIOWSKI 

TO JE ZÁRUKA NEJVYŠŠÍ KVALITY A BEZPORUCHOVÉHO PROVOZU

VEDENÍ

Pro otevření průmyslových sekčních vrat není potřeba prostor před halou. Křídlo sekčních vrat se zvedá směrem nahoru v souladu s namontovaným typem vedení. Dává to možnost maximálního využití prostoru v objektu a rovněž před vraty.

SOLIDNÍ A TRVANLIVÁ KONSTRUKCE

Konstrukční prvky vrat jsou vyrobeny z pozinkované oceli (kolejničky, spojovací prvky) anebo z kovového zinkovaného plechu lakovaného polyesterovými barvami (panely). Křídlo je vyrobené z panelů o tloušťce 40 [mm].

Zárukou dlouhodobého používání je panel vysoké kvality dostupný v několika verzích: panel celý, ocelový panel s okénky, hliníkový prosklený panel, zasklený hliníkový panel VISUAL.

BOČNÍ A PRŮCHOZÍ DVEŘE

Při častém používání vrat mohou být praktickým řešením průchozí dveře montované ve vratech. Čidlo otevírání průchozích dveří zaručí, že automatické otevírání vrat je možné pouze v případě zavřených dveří. Průchozí dveře mohou být vybavené automatickým samozavíračem. V případě dostatku místa vedle vrat existuje možnost objednání bočních dveří, které budou vzorem i barvou ladit s vraty.

 

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE