Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Sekční vrata

Vrata UniPro

Segmentová vrata UniPro představují nejkomfortnější řešení pro garáž.

Naše segmentová vrata jsou teplá a součinitel "U" který mají je srovnatelný se součinitelem prostupu tepla jaký mají vícekomorová okna používaná ve stavebnictví u nízko energetických staveb. Tak nízké hodnoty jsme schopni dosáhnout díky panelům vlastní konstrukce vyplněných polyuretanovou pěnou a těsnícím systémem.

Součinitel prostupu zvuku: Rc=23 dB

Charakteristika:

FUNKČNOST A BEZPEČÍ

 1. Speciálně profilované panely (venkovní,vnitřní) znemožňují skřípnutí prstů v místě jejich spojení i v místech montáže závěsů a vstupních dveří.
 2. Zabezpečení při prasknutí lanka chrání před pádem křídla vrat při poškození tažného lanka.
 3. Integrované zabezpečení v případě prasknutí zkrutné pružiny aretuje vrata před jejich pádem a tím je maximálně zabezpečuje.
 4. Pevná konstrukce a náš jedinečný proces tvarování plechu, to je předpoklad skvěle vyrobených garážových vrat.
 5. Pojistka při přetížení v situaci, kdy vrata najedou na překážku, přeruší jejich chod a následně vrata uvede ve zpětný chod.
 6. Fotobuňky umožňují zastavení vrat a jejich zpětný chod v případě, že se v dráze vrat nachází překážka. (volitelné)

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

 

UniTherm - super teplá garážová vrata

Novou generaci segmentových vrat WIŚNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na souboru unikátních technických řešení. Abychom vyrobili tak výjimečný výrobek, museli jsme sáhnout na základ konstrukce segmentových vrat ...tedy panel

Vrata UniTherm splňují přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu. Součinitel těchto parametrů vliv nejen na prodloužení doby používání vrat, ale také na zachování jejich estetického vzhledu po dlouhá léta.

Panel INNOVO 60mm

Unikátní konstrukce panelu INNOVO tloušťce 60 mm umožňuje dosažení skvělých parametrů tepelného průniku. Představuje současně dokonalou základnu pro stavbu pláště. Speciální řešení jako je systém pětivrstvého ohýbání plechu, zaručuje stabilní upevnění dílů, což ještě více zvyšuje odolnost konstrukce.

 1. Vnítřni elastický kryt míst spojení panelů
 2. Hliníkové profily upevňující kryt
 3. 5 vrstev plechu
 4. Těsnění mezi panely
 5. Skrytý závěs
 6. Polyuretanová pěna

Vrata UniTherm vznikla pro na potřeby nízkoenergetického stavebnictví. Plně využívá tepelné vlastnosti panelu INNOVO o tloušťce 60 mm a v něm použitých systémů těsnění. Znamená to více ušetřené energie v domácnosti, protože byly eliminovány tepelné ztráty na nejvíce neuralgických místech pláště vrat. Koeficient tepelného průniku panelu je 0,33 W/m2K, což so projevuje výbornou tepelnou izolací celých vrat.

Systémy, které tvoří bezpečná vrata, na sobě navzájem závisí a spolupracují současně s jednotlivými díly konstrukce. Stejně jako vnitřní clony na místě spojení panelů a bezpečnostní brzda. Společně s ideálně integrovaným pohonem se UniTherm stává technologickým předvojem, který ukazuje, že kvalita a bezpečnost jsou v ní neoddělitelně propojeny.

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

 

PRIME - nová třída garážových segmentových vrat

Novou generaci segmentových vrat WIŚNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na souboru unikátních technických řešení. Abychom vyrobili tak výjimečný výrobek, museli jsme sáhnout na základ konstrukce segmentových vrat ... tedy panel.

OBJEV DOKONALOST

Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem.

Taková jsou vrata PRIME. Inovativní, propracovaná v každém detailu, odrážejí vaše potřeby ještě než je pojmenujete. Jsou to plně vybavená a kompletní automatická vrata, díky kterým máte každý den při sáhnutí na ovladač jistotu, že jste si vybrali to nejlepší.

Buďte první, buďte PRIME

PRIME nemá k sobě konkurenci, a klasická stylistická linie je příslibem toho, co je skryto v inteligentně navržených útrobách vrat.

Buďte první, buďte PRIME. Seznamte se s výjimečnými přednostmi unikátních vrat PRIME!

Panel INNOVO 60mm

Průřez panelu společně s mezipanelovou clonou, upevňovanou na vnitřní straně pláště vrat.

 1. Pružná clona mezi panely
 2. Hliníkový profil upevňující pružné clony
 3. Pět vrstev plechu v místě upevnění závěsů
 4. Těsnění mezi panely
 5. Skrytý závěs
 6. Polyuretanová pěna

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

 

RenoSystem - MODERNIZACE BEZ PŘEKÁŽEK

RenoSystem je odpovědí na potřeby stavebnictví zabývajícího se rekonstrukcemi. Díky němu již nedostatek montážního prostoru okolo garážového otvoru nepředstavuje žádné omezení. RenoSystem je určen pro segmentová vrata UniPro.

Konstrukce je vytvořena ze speciálně navržených zárubní upravených pro montáž do otvorů bez překladu nebo prostoru po stranách nebo s nepravidelným povrchem zdí. Součástí konstrukce je systém krytů vyráběných v barvě pláště vrat, které zaručují estetický vzhled vrat bez nutnosti nahazování omítky.

RenoSystem řeší mnoho potenciálních situací vznikajících v případě výměny garážových vrat za předpokladu, že v objektu byla dříve vrata s jinými požadavky na zástavbu, např. sklápěcí nebo křídlová vrata. 
Konstrukce se montuje přímo na existující plochy systémem úhelníků, které společně s kryty plní funkci náhrady za chybějící části zdi.

Systém se vyskytuje ve třech variantách upravených pro různé montážní podmínky. Je možné také seřízení, které se často hodí během rekonstrukce. RenoSystem využívá možnost použít systém zkrutných pružin na konci horizontálních vodicích lišt. Díky tomu se daří maximálně využít průřez modernizovaného otvoru. V případě zcela chybějícího překladu a prostoru po stranách se může průřez vjezdu - ve verzi automatických vrat – snížit maximálně o 150 mm a zúžit o 240 mm.

 

Renovační řešení

Cílem modernizace je především přizpůsobit funkční vlastnosti dosavadní zástavby současným potřebám uživatelů. Nejčastěji má modernizace za úkol také zvýšení estetiky objektu.
Naše řešení pro rekonstrukce umožňují montáž segmentových vrat do otvoru garáže bez ohledu na podmínky zástavby. Dokonce i v případě, kdy v objektu zcela chybí překlad nebo prostor po stranách. Díky nim garáž zvyšuje své užitné vlastnosti a získává na vzhledu.

UniProRenoSystem

UniPro RenoSystem je odpovědí na potřeby stavebnictví při rekonstrukcích.

Konstrukce je vytvořena ze zárubní upravených pro montáž do otvorů bez překladu nebo prostoru po stranách nebo s nepravidelným povrchem zdí. Součástí konstrukce je systém krytů vyráběných v barvě pláště vrat, které zaručují estetický vzhled vrat bez nutnosti nahazování omítky.

RenoSystem řeší mnoho potenciálních problémů vznikajících v případě výměny garážových vrat. Konstrukce se montuje přímo na existující plochy systémem úhelníků, které společně s kryty plní funkci náhrady za chybějící části zdi.

 

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE