Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Rolovací

 

Všechny typy rolovacích garážových vrat WIŚNIOWSKI jsou standardně dodávány s pohonem. Otevírání a zavírání vrat dálkovým ovladačem Vámposkytuje komfort obsluhy za jakéhokoli počasí. 

V případě montáže rolovacích vrat je možné využít prostor pod stropem přesně tak, jak si představujete: instalací osvětlení, zavěšěním lyží, kajaku,nebo rybářských prutů. Vhodné prosvětlení vnitřního prostoru garáže bez oken a úspora energie může být docíleno instalací prosklených profilů do vrat. Dolní těsnění vrat, kartáčové těsnění ve vodících kolejnicích a těsnění v nadpraží garantují výbornou tepelnou izolaci garáže.    

Charakteristika

 Funkčnost a bezpečí

  1. Bezpečností zámek proti krádeži  - Na vratech BR-77 je ochrana proti vyzvednutí závěsu namontována zvenku.
  2. Bezpečnost použití a Je zajištěna fotobuňkou, nebo optickou bezpečnostní lištou. V případě, že je zaznamenána jakákoli překážka, vrata se zastaví a spustí zpětný chod.
  3. Kotvení profilů zajišťují vzdálenost mezi profily během navíjení vratového pláště. Důsledkem toho je otvírání vrat tiché a životnost panelu je vý-znamně prodloužená .
  4. Havarijní otevírání vrat zevnitř v případě výpadku pohonu je možné otevřít vrata manuálně pomocí kliky na vratech. A) BR-77s, a ve vratech B) BR-77 E a BR-100E
  5. Bezpečnostní otevírání vrat z exteriéru používá se v případě, že garáž ne-má žádný další vchod
  6. Dva různé profily - 77 i 100 mm

 

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE