Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Sklo a kování

Skla

Všechna vyráběná okna a dveře jsou zasklena izolačním dvojsklem, popřípadě trojsklem s teplým rámečkem a to buď nerezovým, plastovým nebo rámečkem Super Spacer. Použitím teplých rámečků dochází k minimalizaci nežádoucího rosení oken. Tato izolační skla mohou být různých druhů, jako jsou čirá, ornamentální, bezpečnostní, protihluková a další.

 

Kování

Okna jsou okována značkovým celoobvodovým kováním ROTO NT s uzamykacím systémem na více bodech po obvodu okna se spodním bezpečnostním hříbkem proti vypáčení křídla. U oken otvíravých a sklopných je vždy mikroventilace a pojistka proti chybné manipulaci klikou. Kování je snadno seřiditelné a nenáročné na servis a údržbu. U vchodových dveří je vždy použit tříbodový zámek a tři, popřípadě čtyři kvalitní seřiditelné panty. Samozřejmostí je možnost použití samozavírače nebo elektrického vrátného.

ROTO NT

Otevíravě sklopný systém je ve střední a východní Evropě v oblasti stavebních výplní nejvíce rozšířený způsob otevírání oken. Také ve spoustě dalších zemí je tento systém značně oblíben. Otevíravě sklopná technologie umožňuje snadné otevření a sklopení okenního křídla pomocí jedné kliky. Jeden z celosvětově nejúspěšnějších systémů stavebného kování nese označení Roto NT, který je odbornou veřejností mnohdy hodnocen jako nadstandardní řešení pro všechny tvary a velikosti oken.
V systému Roto NT jsou veškeré díly propojeny tzn. jedná se o centrální závěrový systém. Již v základním provedení nabízí skladba kování Roto NT vysokou míru zabezpečení. Toto kování nabízí vysoký komfort ovládání a zároveň umožňuje do systému integrovat mechanické a elektronické prvky kování jako např. hlásiče vloupání, prvky pro řízení termostatů, větracích systémů atd. Elegantní, matná stříbrná povrchová úprava činí Roto NT nezaměnitelným. K tomu je nutné přičíst přesvědčivé montážní výhody a možnost použití tohoto typu kování pro nejrůznější tvary a velikosti oken.

 

MACO

Okenní kování MACO MULTI-TREND je ucelený systém pro výrobu otvíravě-sklopných oken z plastových a dřevěných profilů.  Toto okenní kování má zásadní výhodu, kterou je modulová konstrukce umožňující jeho využití pro různé varianty provedení oken.

Bezpečností okenní kování má v dnešní době stále větší význam a v budoucnosti by nemě lo chybět na žádném okně. Při použití MACO MULTI-TREND odpadají práce spojené se seřizováním – samo se přizpůsobí mezeře mezi okem a rámem (10 až 14 mm). Přítlak je jednoduše regulovatelný. Produkt vyniká nízkým uzavíracím odporem. Polohovací pojistka brání chybné manipulaci s klikou.