Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Zasklení lodžií

Provádíme zasklívání balkónových lodžií a terasových přístřešků, jak z bezrámových tak rámových systémů.

Rámový systém Standard

Systém se skládá z rámu a výplně, jsou na 2, 3 a 4-řadových kolejnicových systémech, pohyblivých v obou směrech. Pojezdové kladky jsou z nerezového materiálu, čímž je zajištěna vysoká životnost. Rámy jsou vyrobeny z hliníku a mezi sebou jsou těsněny mohérovým těsněním. Výplň tvoří sklo nebo polykarbonát o tloušťce 4 - 10 mm, vytěsněn silikonovým zasklívacím profilem nebo tmelem. Pro boční těsnění se používá dvouřadý systém nebo fix - rám s možností výběru různých čirých, matných a neprůhledných skel.

Otočný systém LUX

Bezrámový otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodících hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím.

Bezrámový systém Klasik

Systém se skládá ze spodního rámu a výplně, které jsou na 2, 3 a 4-řadových kolejnicových systémech, pohyblivých v obou směrech. Pojezdové kladky jsou z nerezového materiálu, čímž je zajištěna vysoká životnost. Spodní vodící rámy jsou vyrobeny z hliníku a mezi sebou jsou těsněny silikonovým těsněním, čímž chrání vnitřní prostor před vnějšími vlivy. Výplň tvoří 6 mm kalené bezpečnostní sklo. Pro boční prosklení se používá 2-řadový systém.