Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Vnitřní žaluzie

Vertikální žaluzie 250, 127 a 89mm

Vertikální žaluzie, výrobek který dokáže zastínit velkou plochu, je určený do kanceláří, obytných místností, zastínění zasklených lodžií atd. Různé druhy materiálů, různá šířka lamel a výběr z mnoha barev většinou uspokojí každého zákazníka. Ovládání vertikálních žaluzií: řetízkem - naklápění lamel, šňůrou - stahování a roztahování. Stranu ovládání, stahování a roztahování si zákazník určuje při zaměření.

Dřevěné žaluzie 25 a 50mm

Dřevěná horizontální žaluzie 25 mm, vyrobená z vysoce kvalitního dřeva, umožňuje dosáhnout neopakovatelného efektu daného interiéru. Tento produkt je určen pro klienty oceňující přírodní a ekologické vlastnosti produktů. Horní ochranná lišta, spodní nosník a také ostatní detaily jsou vyrobeny ze dřeva v přibližné barvě lamel. Různé druhy montážních úchytů, rovněž bez nutnosti šroubování, dále pak možnost montáže bez mechanického zásahu do okna. Dřevěné žaluzie 50 a 63 mm nalézají uplatnění jako i reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit neobyčejného estetického účinku a zároveň protisluneční ochrany.

Bambusové žaluzie 25 a 50mm

Bambusové žaluzie 25 mm jsou variantou stínění z přírodních materiálů. Nejde o dřevo, bambus patří do čeledě trav. Zhodnocení tohoto pro nás netradičního materiálu bylo v oblasti stínění jen otázkou času. Bambusové žaluzie nadstandardním způsobem splňují technické požadavky stínění, mají ojedinělý vzhled i design, o skvělých užitných vlastnostech ani nemluvě. Bambusová lamela je kompaktní, nepřijímá vlhkost, a proto je vhodná i pro instalaci do koupelny či k bazénu. Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než u dřevěných žaluzií), lehká, neuvěřitelně pružná, přitom tvrdá
a odolná. Lamela se nekroutí, neprohýbá, apod. Změny tvaru v závislosti na změně vlhkosti (ponořením do vody) jsou všemi směry pod hodnotou 1,9 % (délka 0,11 %).

Bambusová žaluzie s lamelou šířky 25 mm a sílou 1,6 mm. Je vyvinuta pro instalaci ke sklu eurookna. K nesporným kvalitám této bambusové žaluzie patří malá výška paketu složené žaluzie. Výška paketu včetně mechaniky a spodní lišty činí pouze 10 % z výšky okna + 4 cm. To znamená, že výška paketu žaluzie je o polovinu menší než u klasické žaluzie dřevěné. Krytí horního profilu bambusovou lištou dodává žaluzii exkluzivní elegantní vzhled. Bambusová žaluzie 50 mm je určená zejména pro instalaci do interiérů. Montáž k okenním křídlům není kvůli jejich masivitě obvykle možná.

Žaluzie do PVC oken - typ MORAVA ISSO

Nejpoužívanější žaluzie do plas-tových a euro oken. Žaluzie je ovládaná řetízkem jak vytaho-vání, tak polohování lamel.
Typ ISSO je možné vyrobit i v pro-vedení domykatelném. Horní a dolní profil má provede-nou předpovrchovou úpravu zinkem a potom je lakován tak, že v žádném případě nereziví. Lamela se používá šíře 25 mm, tloušťka 0,18 mm, v barevném provedení dle vzorníku. U tohoto typu žaluzie je možné barevné sladění lamel, profilu, žebříčků.